Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Vývoj a výroba Docházkové systémy
Docházkové systémy PDF Tisk Email


Elektronický docházkový systém je určen pro evidenci pracovní doby zaměstnanců a následné zpracování odpracované doby v softwaru nainstalovaném na PC s možností použití podkladů pro mzdovou agendu. Identifikačními prvky docházkových terminálu mohou být jak kontakní čipy Dallas (iButon), tak bezkontaktní karty nebo klíčenky (125 kHz).

Docházkový systém - IDM Dallas čipy (i-Button)

Docházkový terminál obsahuje dvě tlačítka, kterými se volí jednotlivá přerušení jako je Pracovní doba, Přestávka, Návštěva lékaře, Soukromé volno, Služební cesta, Přesčas, Dovolená, Jiný důvod, Saldo, tyto údaje se zobrazují na LCD displeji terminálu. Evidence osob je prováděna přiložením identifikačních čipů k jednotlivým čtečkám s popisem ZAČÁTEK – KONEC. Výsledné informace jsou ukládány do paměti terminálu do doby, kdy jsou stažena docházkovým softwarem do PC a následně zpracována. Data zůstávají v paměti i při výpadku napájecího napětí.

 

Technické parametry idm_dallas.jpg
- Až 200 zaměstnanců
- 8 druhů přerušení
- Vnitřní paměť pro 3.000 záznamů
- Komunikační linka RS 232 nebo 485, Ethernet
- Akustická a vizuální signalizace (oprávněný/neznámy čip)
- Napájení 12V DC
- Rozměry krabičky 200 x 210 x 48 mm