Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Kamerové systémy
Kamerové systémy PDF Tisk Email

Prodej, montáž a servis kamerových systému CCTV


Kamerové systémy CCTV patří mezi nejefektivnější způsoby ochrany a zabezpečení majetku. CCTV může sloužit jako doplněk k zabezpečovacím systémům a jiným aplikacím. CCTV dodáváme a instalujeme od předních výrobců těchto systémů. Možnost napojení systému k PC a přenos obrazu nebo záznamu pomocí internetu.


Kamerové systémy volíme podle požadavků uživatele s přihlédnutím na dané prostředí. Přenos obrazu je možno bezdrátovou formou nebo po kabelové trase.

Záznamové zařízení jsou důležitým prvkem CCTV. V dnešní době jsou již cenově dostupné digitální záznamové zařízení s ukládáním záznamu na nezávislý harddisk. Jednoduché ovládání, vysoké parametry a bezúdržbový chod zaručuje tzv. DVR.

Záznamové zařízení pro vzdálený přístup pomocí internetového rozhraní je velmi oblíbený a účinný způsob zabezpečení majetku.