Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Elektronická zabezpečovací signalizace Elektronická zabezpečovací signalizace EZS
Elektronická zabezpečovací signalizace EZS PDF Tisk Email


EZS - Je nedílnou součástí objektů z důvodu narůstajících počtu krádeží. Tyto systémy dodáváme od předních výrobců zabezpečovacích systémů. Pro menší aplikace např. chaty, garáže, kolárny, kočárkárny a sklepní prostory panelových domů využíváme námi vyrobených EZS ústředen. EZS se skládá z několika částí v závislosti na prostředí a požadavcích uživatele. Systémy lze napojit na pulty centralizované ochrany soukromé sféry v dané oblasti nebo jen ohlásit formou volání nebo SMS zprávy na mobilní telefon majitele objektu.

EZS dělíme na podle druhu přenosu signálu a podle stupně zabezpečení objektu. Schémata možného zapojení

Drátové systémy EZS

Bezdrátové systémy EZSKlávesnice

Na klávesnice EZS instalujeme čtecí hlavy Dallas pro snadné ovládání systému pomocí identifikačních čipů Dallas. Do ústředny systému instalujeme klíčový ovladač, který je nadřazen číselnému kódu, jenž se dá přenášet na rozdíl od čipů Dallas. Snadné ovládání a snížení příchodové doby na minimum.


EZS pro nenáročné aplikace

Jednoduché řešení při zabezpečování malých objektů. Aktivace a deaktivace pomocí IDM Dallas čipů. Výstup na mobilní telefon Siemens. Příchodová a odchodová doba dle přání uživatele. Možnost napojení venkovní sirény.


Čtecí hlava Dallas čipů


Klíčový ovladač Dallas čipů