Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Elektronická zabezpečovací signalizace Automobilový imobilizér
Automobilový imobilizér PDF Tisk Email


Automobilový imobilizér


Imobilizér je pasivní zabezpečovací zařízení, které ve voze pouze rozpojuje pomocí sady kontaktů vybrané elektrické okruhy. Naše zařízení je aktivováno a deaktivováno identifikačním čipem Dallas, které se jednoduše přiloží ke kovové čtečce čipu a umožní tak standardně nastartovat motor vozidla. Doplňující Led signalizace Vás okamžitě informuje o stavu aktivace - deaktivace imobilizéru. Imobilizér má nižší pořizovací náklady a jednodušší zástavbu do vozu než plnohodnotný autoalarm, nebo mechanické zabezpečení vozidla.