Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Elektronická ochrana zboží Doplňující ochrana zboží
Doplňující ochrana zboží PDF Tisk Email


Smyčková ochrana zboží


Smyčková ochrana je jednoduché elektronické zařízení, které zvyšuje zabezpečení volně vystavovaného zboží nebo prosklených vitrín. Vhodnou kombinací smyčkové ochrany s elektronickou ochranou zboží EOZ nebo kamerovým systémem CCTV, lze minimalizovat počet úspěšných pokusů o krádež.


Elektronické zabezpečení vitrín


Zabezpečení pomocí zabezpečovací ústředny EZS verze 2.1, jenž je ovládána pomocí identifikačních čipů Dallas. Po aktivaci systému je alarm připraven a po přerušení některého z magnetických kontaktů připojených k EZS ústředně vyhlásí okamžitě poplach. Akustickou signalizaci zajišťuje piezo siréna o výkonu 102 dB. Vhodné pro ochranu vitrín v prodejnách.