Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Elektronická ochrana zboží Detektory
Detektory PDF Tisk Email

Radiofrekvenční systémy 8,2 MHz

Radiofrekvenční technologie pracující na frekvenci 8,2 MHz, patří v dnešní době k nejrozšířenějším systémům elektronické ochrany zboží ve světě. Z pohledu etiket se dá říci, že pro tato zařízení je možné dodat nejširší sortiment ochranných prvků jako jsou samolepící papírové etikety, pevné etikety, ale i etikety na láhve nebo brýle. Výhodou radiofrekvenčních systémů je jejich široké využití pro ochranu sportovního a módního oblečení, kožené galanterie, jemného prádla, obuvi, ale také pro ochranu drogistického a potravinářského sortimentu.


Možné konfigurace systému:

Jednoanténní systém
Dvouanténní systém


Detektory kovů - NOVINKA

Detektor kovů je ideální doplněk k systémům EOZ a následné eliminaci krádeží chráněného zboží připevněnou etiketou. Detektor informuje obsluhu prodejny o možném vynesení(odcizení) chráněného zboží v upravené stínící tašce nebo batohu. Bezpečně však rozezná nákupní vozík, mobilní telefon nebo svazek klíčů.

- ideální doplněk systému detekce etiket
- kompatibilní se všemi rádiofrekvenčními systémy
- jednoduchá instalace a nastavení
- vhodné pro CD, DVD shopy, konfekční prodejny
- možnost blokovat výstup z prodejny el. zámkem
- doplnění o bezdrátové pagery pro obsluhu prodejny