Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Elektroinstalace Elektroinstalace
Elektroinstalace PDF Tisk Email

Využíváme nejmodernějších ovládacích prvků a zařízení pro usnadnění, bezpečnost a úsporu elektrické energie. Pokud při instalaci a nebo rekonstrukci elektroinstalace dojde k porušení zdiva, tak zajistíme jeho opravu.


Rozvodné skříně a domovní rozvaděče
Dodáváme rozvodné skříně na míru v mnoha provedeních. Rozvaděče vybíráme podle prostředí, ve kterém budou plnit svou funkci.

Kabelové trasy
Instalace kabelové trasy pomocí stroje nebo do vkládacích lišt, pevných a ohebných trubek z PVC.

Ovládací a spínací prvky
Mnoho druhů a provedení od předních výrobců tohoto sortimentu.

Přístupové systémy
Vhodné pro jednoduché ovládání vstupních dveří pomocí identifikačních médií.

Dotykový a dálkový regulátor
Umožňuje pouhým dotykem na povrch regulátoru zapínat, vypínat a řídit intenzitu svícení. V paměti se uchovává poslední nastavena intenzita osvětlení. Možnost ovládání pomocí dálkového ovladače od TV, videa nebo rádia.

Časové spínače
Montáž do instalačních krabic nebo pod vypínače. Ideální pro spínání spotřebičů, osvětlení a dokonce lze aplikovat jako schodišťový automat. Časový spínač na DIN lištu slouží k časovému spínání spotřebičů. Možno montovat také do rozvodných skříní pro ovládání zásuvkových okruhů.

Čidla vlhkosti
Silný pomocník pro regulaci odvětrávání v místnostech kde se tvoří vlhkost. Při dosažení relativní vlhkosti RH, automaticky zapne na něm závislé zařízení např. ventilátor.

Digitální termostatické hlavice
Slouží k ovládání topení. Montáž přímo na ventil topného tělesa.

Tepelně spínaná zásuvka
Pomocník pro automatickou regulaci elektrických topných systémů.

Prostorové termostaty
Přináší nové možnosti úspor při vytápění. Je to řídící člen topných nebo chladících soustav rodinných domu, bytů a kanceláří.

Dálkově, časově nebo mechanicky spínané zásuvky
Spínání pomocí DO, nastaveného času zobrazeného na LCD displeji nebo mechanickým nastavením. Slouží pro ovládání připojených spotřebičů do zásuvky.

Pohybová čidla
Při narušení detekční zóny aktivují připojené osvětlení na dobu, kterou si nastaví uživatel. Zaručena úspora energie.

Revizní zprávy v oboru elektroinstalací
Zajistíme zpracování revizních zpráv týkajících se pravidelných revizí el. zařízení, rozvodných sítí, hromosvodů, přidáním el. zařízení, oprav a rekonstrukcí v oboru elektrické energie.

Projektová dokumentace
Zajistíme zpracování projektových dokumentací týkajících se oprav, rekonstrukcí a novostaveb v oboru slaboproudých a silnoproudých rozvodů elektrické energie.