Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size

Váš partner pro moderní elektroinstalace .....

Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Celix spol. s r.o. Cílem naší firmy je poskytovat vysoce efektivní, spolehlivé a komplexní služby v oblasti elektroinstalací a elektrotechniky. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství v oboru, vypracování cenových nabídek zdarma.
Celix spol. s r.o. Domovní technika Digitalní systemy
Digitalní systemy PDF Tisk Email

Jsou moderní oboustranně komunikující systémy s doplněním o funkci otevírání dveří pomocí elektromagnetického zámku. Tento dorozumívací systém je vybaven dotykovou klávesnicí s displejem pro zobrazení Vámi navoleného uživatele. Pro jednodušší ovládání lze doplnit o přístupový systém ACS. Spojením nejmodernější elektroniky a provedením pláště ANTIVANDAL zaručuje tento systém spolehlivost a dlouhou životnost.Přednosti tohoto systému
Seznam jmen
– velmi dobře osvětlen pro snadné vyhledání osob. Číslo bytu pro kód – uživatel.

Kódová klávesnice
– jednoduché ovládání kódové klávesnice s možností oprav navolených pozic.

Jednoduché ovládání dveří
– lze doplnit o přístupový systém ACS pro ovládání pomocí Dallas čipů nebo bezkontaktních karet.

Kontrola navoleného uživatele
– zobrazení na velikém podsvíceném displeji.

Provedení ANTIVANDAL
– masivní konstrukce s kombinací klávesnice se senzory nedá narušitelům žádnou šanci. Kvalitní povrchová úprava u všech systémů a jeho příslušenství zaručuje barevnou stálost.

Kvalita přenosu zvuku
– přenos zvuku je zajištěn digitálně a tomu odpovídá jeho kvalita. Při hovoru s návštěvníkem není možno odposlouchávat hovor jiným uživatelem. Hovor mezi návštěvou a uživatelem je limitován na dobu 30 sekund a poté hovor automaticky ukončí.

Přenos obrazu
– tento systém se vyrábí i se zabudovanou kamerou.

Zálohování
– je možno zajistit pomocí záložního akumulátoru.

Technické parametry
Napájení 2x12V/AC
Výkon napájení 25VA
Odběr proudu hovorové jednotky v neaktivním stavu je 140mA
Maximální odběr hovorové jednotky v aktivním stavu je 350mA
Provozní teplota od -30° C do 60° C
Maximální přípustná vlhkost vzduchu je 95%

Možnost napojení na stávající rozvod zvonků, komunikace po dvou drátech. Instalace kabeláže pouze pro zajištění napájení systému. Systém lze rozšiřovat a různě kombinovat. Mnoho druhů, barevných provedení a příslušenství.